Azar Ücretsiz Sohbet

Dünyada ve ülkemizde oldukça popüler olan azar canlı sohbet uygulaması ile yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Akıllı telefonlar ve 3G, 4G gibi teknolojiler sayesinde artık görüntülü sohbet oldukça kolay. Ancak bu sohbetlerle yeni kişiler tanımak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Dünyanın dört bir tarafından sevilerek kullanılan bu uygulama, farklı kıtalardaki kişileri buluşturuyor. Sadece dünyada uzaktaki kişilerle değil, belki de ayı mahalledeki kişilerle tanışmanıza yardımcı oluyor. Uygulamada bulunan milyonlarca kullanıcı sayesinde herkes aradığı arkadaşlıkları bulabilecektir.

Azar İndirme

Azar uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Bu sayede herkes tereddüt etmeden deneyecektir. Deneyen pek çok kişi de memnun kalacaktır. Şu ana kadar uygulama hakkında yapılan yorumlar ve verilen notlar oldukça tatmin edicidir. Siz de uygulamayı denemek istiyorsanız Android telefonunuz için Google Play Store’dan, İos cihazınız içinse App Store’dan Azar App indir diyerek indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdiğiniz anda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlk Sohbete Başlayın

Azar uygulamasını indirme işlemi tamamsa hemen uygulamanızı açarak kullanmaya başlayın. İlk sohbetinizi başlatmak için ana sayfa ekranını kaydırmak yeterli olacaktır. Hemen karşınıza sohbet edebileceğiniz kişiler çıkacaktır. Bu kişilerle sohbete devam etmek isterseniz konuşmaya başlayabilirsiniz. Eğer beğendiğiniz ve daha sonra sohbet edebileceğiniz kişilerden olduğunu düşünüyorsanız arkadaş olarak eklemelisiniz. Böylece aynı kullanıcı ile yeni sohbetlere başlayabilirsiniz.

Eşleştiğiniz kişiyi sohbet etmek için uygun görmediyseniz bu kişiyi atlayarak yeni sohbete başlamanız mümkündür. Ancak bir kişiyi atlayabilmek için 5 saniye beklemek gereklidir. Bu süre sınırı kişilerin birbirini tam olarak görebilmesi için koyulmuş ideal bir süredir. 5 saniye dolunca ekranı kaydırarak diğer kişileri görmeniz mümkün olacaktır. Bu şekilde kaydırmaya devam edebilir ve size uygun kişiyi görünce sohbete başlayabilirsiniz.

Anık Çeviri ile Dünyaya Açılın

Azar görüntülü sohbet uygulaması dünya çapında kullanılan bir uygulamadır. Ülke sınırları olmaksızın tüm dünya çapında sohbete başlamak mümkündür. Karşınıza çıkarılan kişiler başka ülkelerden olabilecektir. Bu durumda panik yaparak hemen kişiyi atlamaya gerek yoktur. Çünkü anlık çeviri desteği sayesinde yabancı dil bilmeseniz dahi muhabbet etmeniz mümkün olacaktır.

Azar anlık çeviri desteği sayesinde benzerleri arasında eşsizdir. Çeviri sayesinde kişiler sınırları aşarak yeni ve kalıcı dostluklar kurabilirler. Merak ettikleri ülkeden kişilerle sohbete başlayarak birbirlerini tanıyabilirler.

Şikayet İmkanı

Azar görüntülü sohbet uygulaması dünyanın her yerinden farklı kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bu yüzden kullanıcılar farklı karakterlerden kişiler olacaktır. Uygulamayı art niyetli olarak kullanmak isteyen, uygunsuz davranışlarda bulunan, karşıdaki kişiyi rahatsız eden söz ve davranışlarda bulunan kişilerle karşılaşmak mümkündür. İşte tüm bu ihtimallere karşı şikayet etme şansınız vardır.

Karşınıza çıkan uygunsuz içerikli hesapları hiçbir şarta bağlı olmaksızın anında şikayet edebilirsiniz. Böylece bu kişiler engellenerek bir daha karşınıza çıkmayacaktır. Azar sohbet uygulaması sizin şikayetleriniz sayesinde daha seviyeli arkadaşlıkların kurulduğu bir yer olacaktır.

Yeni açılan Azar Twitter Türkiye hesabından da son gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *